ZADZWOŃ

MAPA

Thermo-Vent Klimatyzacje

Projesjonaliści
bez zadęcia

THERMO-VENT to firma, która powstała stosunkowo niedawno, ale tworzą ją specjaliści z 15-letnim doświadczeniem w branży. Połączyła nas potrzeba pracy w przyjaznej, niezhierarchizowanej atmosferze i chęć traktowania klienta jako partnera, którego potrzeb należy wysłuchać i szczerze przedstawić najlepsze dla niego rozwiązania.

Solidny,
niezawodny
serwis

W Thermo-Vent wiemy, że ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja to podstawa zdrowia i komfortu rodzin oraz biznesu o każdej porze roku. Nasi klienci nie tylko nie muszą martwić się o klimat w swoich domach, ale również o koszt i jakość serwisu zamontowanych urządzeń.

Szacunek dla
Twojego
domu, czasu
i sprzętów

Z chwilą, kiedy nasi technicy o umówionej godzinie zjawiają się w Twoim domu, traktujemy go z respektem jak swój własny. Zabezpieczamy podłogi i zakładamy do pracy obuwie ochronne. Zadanie nie jest skończone, dopóki gruntownie po sobie nie posprzątamy i póki nie jesteś całkowicie usatysfakcjonowany. W końcu pracujemy w biznesie, który ma zapewnić Ci komfort!

Integracja,
z systemem
inteligentnego
budynku

System, który dba o sterowanie wszystkimi instalacjami w domu to coraz częściej standard. BMS (ang. Building Management System) spina w jedną sieć instalację elektryczną, oświetleniową, przeciwpożarową, ogrzewania czy wentylacji. Integrujemy seryjne urządzenia z istniejącym BMS lub tworzymy indywidualne systemy do zarządzania i monitoringu różnego typu maszyn, aparatów czy agregatów.

Darmowa
wycena
zamówienia

Wystarczy, że opowiesz, co chciałbyś osiągnąć poprzez zakup urządzenia lub przedstawisz swój problem z systemem grzewczym czy klimatyzacją – my znajdziemy rozwiązanie. Na podstawie odpowiedzi na kilka prostych pytań, odpowiednio dopasujemy usługę do Twoich wymagań i całkowicie za darmo sporządzimy kosztorys.