ZADZWOŃ

MAPA

Inwestując w regularny serwis
oszczędzasz nerwy oraz gotówkę i
cieszysz się komfortem przez cały rok.

Zakup i właściwa instalacja systemu ogrzewania i chłodzenia to dopiero połowa sukcesu. Regularne serwisowanie, w odstępach czasu jakie przewidział producent, jest równie istotne. To gwarancja, że urządzenie przez cały sezon będzie pracować z najwyższą wydajnością i bez niespodziewanych awarii. Gdy system przestaje właściwie działać, marzniesz albo pocisz się we własnym domu. Jesteś uzależniony od wolnych terminów dostępnych na rynku fachowców

Dlaczego warto
systematycznie
serwisować system
ogrzewania
i chłodzenia?

Niektóre korzyści z regularnej konserwacji systemów grzewczych i klimatyzacyjnych są natychmiastowe, inne zapobiegają powstawaniu poważnych problemów w przyszłości. Najważniejsze zalety systematycznego serwisowania to:

Niższe rachunki
za energię

Nie serwisowany system powoli traci swoją wydajność. Po profesjonalnej konserwacji zużywa mniej paliwa na ogrzewanie lub chłodzenie

Mniej koniecznych
napraw

Systematyczne serwisowanie z nawiązką spłaca swój koszt zapobiegając powstaniu poważniejszych awarii.

Dłuższe życie
urządzenia

Dzięki regularnemu serwisowi wszystkie elementy systemu wolniej zużywają się podczas codziennej pracy. Żywotność urządzeń może wydłużyć się o 5, 10 a nawet 15 lat.

Bezpieczeństwo
użytkowników

Ulatniający się z wadliwie działającego pieca dwutlenek węgla może spowodować śmiertelne zatrucie. Zlekceważone spięcie w układzie elektrycznym grozi poważnym pożarem.

Badanie
sprawności
poszczególnych
podzespołów

Podczas wizyty serwisowej nasi technicy sprawdzają jakość połączeń elektrycznych, spawów oraz elementów skręcanych. Wychwytują wszelkie anomalie w pracy urządzeń, takie jak nadmierne wibracje, czy niestandardowy dźwięk emitowany przez sprzęt. Sprawdzamy także ciśnienie substancji chłodniczych oraz, w przypadku systemów klimatyzacji, drożność odpływu skroplin.

Czyszczenie
urządzeń

Kluczowe dla sprawności systemu jest dbałość o czystość aparatury. Nasi technicy dokładnie czyszczą urządzenie – jego wymienniki ciepła, wnętrze i zewnętrzną powierzchnię obudowy oraz filtry.  Stosujemy też profesjonalne środki chemiczne niszczące grzyby i bakterie. Są one całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt

Klimatyzacja Thermo-Vent

Kompetentni
serwisanci i
niezawodny sprzęt

Naszym klientom zapewniamy  najlepszy możliwy serwis. Do ich domów i przedsiębiorstw zawsze wysyłamy doświadczonych, specjalizujących się techników, wyposażonych w niezbędny nowoczesny sprzęt.  Aby  sprostać rygorystycznym wymaganiom producentów nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Biorą udział w cyklicznych szkoleniach i zdobywają niezbędne certyfikaty.